sobota, 9 lipca 2016

7

Tumblr jako uczta klimatyczno-wizualna i źródło inspiracji.

Dziś tumblr używa (prawie) każdy, dla niektórych jest pierwszym kontaktem ze sztuką, to jeden ze sposobów poznawania artystów. Udostępniamy, piszemy, odpowiadamy i szukamy.  

W ten prosty sposób ludzie z całego świata łączą się i podzielają swój gust. Tumblr to ogromna chmura do dzielenia się czymkolwiek tylko chcemy z innymi ludźmi. Strona przepełniona jest naprawdę wszystkim; od smutnych, bladych dziewczynek, miłośników gore i używek po "niegrzecznych" fanów Drake'a i dużych tyłków. Kreujemy w ten sposób swój wizerunek.

MONTHLY DOSE OF INSPIRATION

Cukierkowe futra, ciężka skóra, róż, Louis Vuitton (czyli wszystko to, co lubimy najbardziej). Niby subtelne, ale z pazurem. Naszywki, przypinki, obróżki, odważne teksty. Dużo grunge z wplecionym doń high-fashion. Klasyki (nawet nieco "odświeżone") nigdy nie wyjdą z mody. To co było kiedyś, wraca też dziś.


A czym dla Ciebie jest Tumblr i jak się nim posługujesz? Może chciałbyś się czymś z nami podzielić?

3 komentarze:

 1. Dla mnie Tumbrl jest kopalnią inspiracji .Ja korzystam z niego w taki normalny sposób poprzez reblogowanie i serduszkowanie zdjęć .Ogólnie to kocham Tumbrl , jest to moja ulubiona aplikacja ever :D

  Mój tumbrl : http://ladyinluxurylife.tumblr.com/ jeszcze trochę nie dopracowany ale już nie długo ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na serwisie tumblr można znaleźć wiele ciekawych inspiracji, często tam zaglądam :) bardzo ciekawy post :)
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje pierwsze spotkanie z tumblrem odbyło sie jakieś dwa lata temu za sprawą smutnych obrazków, żyletek i tego wszystkiego w koło, potem były drogie samochody, wielkie domy, a następnie blade dziewczynki, kaktusy aż do czapek z Adidasa. Tumblr jest fajna stroną, ale można na nim spotkać różnych ludzi, nie zawsze sympatycznych.
  Pozdrawiam,
  sajecka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń